Aktualności

SCHAB WŁASNEGO WYROBU

SCHAB WŁASNEGO WYROBU

Wędliny wykonane według dawnych receptur, o tradycyjnym smaku i zapachu – cieszą się coraz większym uznaniem wśród klientów. Dlatego też oferta Hurtowni PIKO wciąż jest poszerzana o produkty tradycyjne. Dziś polecamy SCHAB własnego wyrobu marki Peklimar. Zapraszamy.
NOWOŚĆ W OFERCIE – KIEŁBAŚNIK

NOWOŚĆ W OFERCIE – KIEŁBAŚNIK

Dzień Dobry. Znamy kabanosy, kiełbasy i kiełbaski i inne wyroby wędliniarskie …. A słyszeliście o KIEŁBAŚNIKU ? Taki rarytas prezentujemy. To listopadowa NOWOŚĆ w ofercie Hurtowni PIKO. Kiełbaśnik i inne smakołyki czekają na Państwa. Zapraszamy.
GALARETKI NA RAZ

GALARETKI NA RAZ

Wieprzowa, z indyka i z piersi kurczaka. Idealne na przekąskę, do zabrania ze sobą. Takie w sam raz na raz. Polecamy Galaretki na raz marki JBB. Już dostępne w ofercie Hurtowni PIKO. Zapraszamy.
NOWOŚĆ W OFERCIE – PIERŚ DROBLIŃSKA

NOWOŚĆ W OFERCIE – PIERŚ DROBLIŃSKA

Witamy! Listopad w Hurtowni PIKO NOWOŚCIAMI stoi. Dziś Państwa uwadze polecamy Pierś Droblińską marki Dubimex. Przypominamy także o nowych godzinach pracy naszej Hurtowni. Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 05:00 – 12:00.
PROMOCYJNIE BOCZEK I BIODRÓWKA

PROMOCYJNIE BOCZEK I BIODRÓWKA

Dzień Dobry. Były wiosenne, letnie – nie może też zabraknąć jesiennej. Oczywiście PROMOCJI. Zespół Hurtowni Piko poleca – BIODRÓWKĘ i BOCZEK EXTRA paski marki Karol. O szczegóły pytajcie Państwo naszych sprzedawców. Zapraszamy. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.