Aktualności

WALENTYNKI 2019

WALENTYNKI 2019

Zbliżają się Walentynki. Ale jaką niespodziankę przygotować naszej drugiej połówce?  Prezent, kwiaty, kino, spacer ? CO WYBRAĆ ? Kolacja przy świecach i dobrej muzyce zawsze się sprawdza 😉😁 A jeśli nie macie pomysłu co przygotować lub gotowanie nie jest Waszą mocną stroną – na drużynę Hurtowni Piko możecie liczyć 😉😁 Spójrzcie jaką mamy NOWOŚĆ – udko z indyka z
ŚWIĄTECZNA PRZERWA

ŚWIĄTECZNA PRZERWA

Aby ułatwić Państwu zaplanowanie zakupów w Hurtowni Piko uprzejmie informujemy wszystkich naszych klientów o świątecznej przerwie. 24.12.2018 – pracujemy do godz. 12.00 25, 26, 27.12.2018 – NIECZYNNE 31.12.2018 oraz 01.01.2109 – NIECZYNNE Zapraszamy.  
SŁOWIAŃSKA NOWOŚĆ

SŁOWIAŃSKA NOWOŚĆ

Wzbogacamy nasz asortyment o kolejne smakowitości. Tym razem prezentujemy naszą NOWOŚĆ – przepyszną Zrazówkę Słowiańską marki MOŚCIBRODY. To produkt z  linii Wędlin Prawdziwie Wędzonych. Smak wydobyty bez dodatków, uszlachetniaczy, barwników – naturalnie. Wędzone w tradycyjnej wędzarni opalanej drewnem olchowym z dodatkiem aromatycznych przypraw. To sekret niepowtarzalnego smaku i aromatu. Skusisz się ?

SZYNKOWE KRÓLOWE

Dokładamy wszelkich starań, by poszerzać listę asortymentu o kolejne nowe pozycje i tym samym zadowolić naszych klientów. W listopadzie w ofercie Hurtowni PIKO znalazły się przepyszne NOWOŚCI. Wśród nich są między innymi SZYNKOWE KRÓLOWE produkcji naszych dostawców: ▶️  Szynka Krucha z pieca – Jan Bielesz ▶️ Szynka Mnicha – Dubimex ▶️ Szynka ze spiżarni – JBB Bałdyga.

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE

Oferta Hurtowni Piko jest wciąż wzbogacana o produkty, które nie tylko charakteryzują się jakością i wyjątkowym smakiem, ale przede wszystkim spełnią wysublimowane gusta naszych klientów. W październiku mamy dla Państwa sporo NOWOŚCI. Między innymi produkty marki Dubimex. Wędzarnia Gostynin to wykwintne delikatesowe specjały dla wymagających smakoszy poszukujących tradycyjnych, prawdziwych smaków i aromatów. Wśród nich jest iście