Aktualności

KIEŁBASA Z GĘSINĄ

KIEŁBASA Z GĘSINĄ

Dzień Dobry W ofercie Hurtowni PIKO znajdziecie różne rodzaje KIEŁBAS.. Z dodatkami, tradycyjne, według starych receptur … jest w czym wybierać. Dziś dołącza kolejna. KIEŁBASA Z GĘSINĄ marki Sława. Produkt przygotowano ze 128 gram mięsa, o wyjątkowym smaku i co ważne – bez dodatku glutaminianu i fosforanów. Polecamy i zapraszamy serdecznie.
GALANTYNA Z KURY

GALANTYNA Z KURY

Witajcie. Listopad zbliża się ku końcowi a w Hurtowni PIKO czas NOWOŚCI wciąż trwa. Dziś Hurtownia PIKO poleca GALANTYNĘ z KURY marki Morliny. Na samą myśl ślinka cieknie a w głowie rodzą się pomysły na jej podanie. Zapraszamy
PARÓWKI NOWOJORSKIE

PARÓWKI NOWOJORSKIE

Są parówki i ….. parówka parówce nie równa. Dziś ekipa Hurtowni PIKO poleca Państwa uwadze inne niż pozostałe PRÓWKI NOWOJORSKIE Do Hot Dogów, na śniadanie, do jajecznicy …. Kto co i jak lubi. A jak smakują? Przekonajcie się sami 🙂 Zapraszamy.
KIEŁBASA Z PRL

KIEŁBASA Z PRL

Dzień dobry. Dziś prezentujemy rarytas z dawnych lat. Kiedy już udało się ją zdobyć to tylko po znajomości i spod lady, zawiniętą w gazetę …. Pęto kiełbasy, mhmmmm Dziś możemy przypomnieć jej smak, ale specjalnych znajomości na szczęście nie potrzeba. Wystarczy odwiedzić Hurtownię PIKO i tu dostaniecie KIEŁBASĘ z PRL . Zapraszamy serdecznie.
NOWOŚĆ – PASZTET NA OKRĄGŁO

NOWOŚĆ – PASZTET NA OKRĄGŁO

Dzień Dobry Pierwszy listopadowy weekend witamy super smakołykiem ! Oto NOWOŚĆ w ofercie Hurtowni PIKO, który nigdy się nie nudzi. PASZTET NA OKRĄGŁO Nie tylko dlatego, że ma kształt okręgu 😉 Po prostu można go jeść na okrągło – w domu, w pracy, w szkole, u znajomych … gdzie chcecie i jak chcecie 🙂 Zapraszamy