Aktualności

KIEŁBASA PODHALAŃSKA – NOWOŚĆ

KIEŁBASA PODHALAŃSKA – NOWOŚĆ

Witamy. W ofercie Hurtowni PIKO znajdziecie Państwo wiele smaków z różnych zakątków. Dziś prezentujemy NOWOŚĆ w naszej ofercie. KIEŁBASĘ PODHALAŃSKĄ marki JBB. Zapraszamy serdecznie po nowości i inne smakołyki.
KIEŁBASKI NA WRZEŚNIOWE GRILLOWANIE

KIEŁBASKI NA WRZEŚNIOWE GRILLOWANIE

Dzień Dobry. Bo przecież to dobry dzień, żeby mieć DOBRY dzień 😉 Jesień wprawdzie coraz śmielej daje o sobie znać, ale przecież co roku przychodzi i dajemy z nią radę. Ekipa Hurtowni PIKO już dziś poleca Państwa uwadze produkty, które idealnie nadadzą się na WRZEŚNIOWE GRILLOWANIE. * Kiełbasa z serem * Kiełbasa grillowa wędzona *
ŻEBERKA WĘDZONE TRÓJKĄTY

ŻEBERKA WĘDZONE TRÓJKĄTY

W sosie cebulowym, gotowane, z marchewką i groszkiem albo z kapustą. Idealne do zup i bigosu. ŻEBERKA WĘDZONE bo o nich mowa – to specjał, który ma wiele zastosowań i w każdym smakuje wyśmienicie. Zapraszamy do Hurtowni PIKO po trójkąty wędzonych żeberek.
POLANKI

POLANKI

Łapiemy każdą chwilę wolnego, piękną letnią pogodę i ruszamy na poszukiwania przygody. Nie można zapomnieć o prowiancie, bo przecież spotkanie z przygodą może trochę potrwać . Ekipa Hurtowni PIKO poleca parówki POLANKI marki JBB. Idealnie na wycieczkową przekąskę. Sprawdzą się nie tylko na ciepło. Smakowitych przygód życzymy.
KIEŁBASA BIAŁA Z KONOPIĄ

KIEŁBASA BIAŁA Z KONOPIĄ

Z nieukrywaną ciekawością przyjęliśmy do oferty Hurtowni PIKO ten produkt marki Kier. Smaku byliśmy też niezmiernie ciekawi. Ale oczywiście nie opowiemy jak smakuje KIEŁBASA BIAŁA Z KONOPIĄ. Jesteśmy ciekawi jakie będą Państwa wrażenia. Zapraszamy serdecznie i życzymy miłego dnia.