Aktualności

RARYTAS ZAPIEKANY Z OGÓRKIEM

RARYTAS ZAPIEKANY Z OGÓRKIEM

Tuż przed nadchodzącym weekendem zespół Hurtowni Piko chciałby polecić Państwa uwadze NOWOŚĆ w naszej ofercie. RARYTAS ZAPIEKANY z ogórkiem prosto z zakładów Peklimar. Czyż nie wygląda apetycznie? Fajna propozycja przekąski podczas weekendowych spotkań. Zapraszamy i polecamy.
PIECZEŃ MYŚLIWSKA

PIECZEŃ MYŚLIWSKA

Dzień Dobry! Jak rozpoczął się Państwa dzień? Zespół Hurtowni PIKO ma dziką propozycję .  Taką solidnie przyprawioną marki KIER. Zapraszamy po PIECZEŃ MYŚLIWSKĄ.  Kolejny smakołyk, który dopiszecie Państwo do swojej listy zakupowej. Do zobaczenia!.

KURCZAK PARZONY

Dzień Dobry Czy są wśród Państwa smakosze wyrobów drobiowych? Domyślamy się, że wielu … Zespół Hurtowni PIKO ma dla Państwa takie drobiowe love … Co powiecie na Kurczaka parzonego ? Prosto z zakładów Peklimar na Państwa stoły. Zapraszamy.
NOWOŚCI CZERWCA

NOWOŚCI CZERWCA

Dzień Dobry! Tuż przed weekendem serdecznie POLECAMY NOWOŚCI jakie znalazły się w czerwcowej ofercie Hurtowni PIKO 🙂 Oto dwa produkty marki JBB : Mortadela firmowa oraz Polędwiczanka z warzywami. MNIAM! Oczywiście serdecznie zapraszamy.
PRZYSMAK MARYNARSKI

PRZYSMAK MARYNARSKI

Jak Polska długa i szeroka …. od morza aż do Tatr – są wielbiciele wyrobów wędliniarskich. I gdybyście Państwo chcieli się w taką kulinarną podróż wybrać, to zespół Hurtowni PIKO poleca PRZYSMAK MARYNARSKI marki Mościbrody. Zapraszamy !