Aktualności

MAJOWA PRZERWA

MAJOWA PRZERWA

Uprzejmie informujemy, że Hurtownia Piko jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 05:00 – 12:00. Dziś i jutro to ostatni moment na zaopatrzenie w smakołyki z naszej oferty na majowy weekend 🙂 W dniach 1-3.05.2021 Hurtownia będzie NIECZYNNA.
SZYNKA BOROWIAKA

SZYNKA BOROWIAKA

Witamy. W ofercie Hurtowni PIKO znajdziecie Państwo wiele smakołyków. Wśród wiodących prym kiełbas – są również pyszne wędliny przygotowane według tradycyjnych receptur o oryginalnym smaku i zapachu. Jednym z takich produktów jest SZYNKA BOROWIAKA marki Kier. Zapraszamy serdecznie.
KIEŁBASA Z GĘSINĄ

KIEŁBASA Z GĘSINĄ

Dzień Dobry. Prezentowaliśmy już kiełbasy na bazie wieprzowiny z dodatkami cielęciny czy jagnięciny. Dziś polecamy Państwa uwadze – KIEŁBASĘ z GĘSINĄ. Prosto z gościnnego stołu Sława. Już dostępna w ofercie Hurtowni PIKO. Serdecznie zapraszamy.
BIAŁE MAŁE I DUŻE Z DOSKONAŁYMI DODATKAMI

BIAŁE MAŁE I DUŻE Z DOSKONAŁYMI DODATKAMI

Dzień dobry! Spieszymy z prezentacją kiełbas i kiełbasek. Dziś polecamy KIEŁBASĘ BIAŁĄ wieprzową z jagnięciną oraz KIEŁBASKI BIAŁE wieprzowe z cielęciną. Niby obie białe, ale jakże różne. Nie tylko do żurku. Świetnie smakują również w obiadowym wydaniu. Polecamy.
KIEŁBASA ŚNIADANIOWA

KIEŁBASA ŚNIADANIOWA

Witamy. O tym produkcie z oferty Hurtowni PIKO wiele pisać nie trzeba. Wystarczy spojrzeć i już ma się ochotę na śniadanie w którym obok np. jajecznicy znajdzie się ONA – pyszna KIEŁBASA ŚNIADANIOWA. Smacznego.