Aktualności

SERDELKI Z FILETEM DROBIOWYM

SERDELKI Z FILETEM DROBIOWYM

Wyśmienite z musztardą lub chrzanem na zimno. Wyborne na ciepło z ketchupem. Ekipa Hurtowni PIKO POLECA: SERDELKI Z FILETEM DROBIOWYM marki Warmia. Ten wyrób, znany od lat, jest niezastąpiony zarówno jako przekąska jak i dodatek obiadowy. W ofercie Hurtowni PIKO znajdziecie wiele przysmaków, które z powodzeniem zaserwujecie podczas rodzinnych spotkań bez konieczności wielogodzinnego gotowania. Zapraszamy
PIWOSZKI – SKRZYDEŁKA

PIWOSZKI – SKRZYDEŁKA

A gdyby tak móc zimową porą przypomnieć smak grillowanych smakołyków? Ekipa Hurtowni PIKO poleca: SKRZYDEŁKA Z KURCZAKA – PIWOSZKI Smakołyk marki Morliny. Skrzydełka pieczone bez dodatku tłuszczu, do podgrzania w piekarniku / na patelni lub frytkownicy. Zapraszamy.
SZYNKA JAGNY

SZYNKA JAGNY

Jagna bywa kapryśna, ale to wpsaniała Pani domu. Dba o detale, wspaniale wygląda i świetnie gotuje. SZYNKA JAGNY marki Maxpol również wyśmienicie wyglądaaa, pachnie – a jak smakuje …. Trzeba spróbować. Zapraszamy serdecznie po ten smakołyk i wiele innych jakie znajdziecie w ofercie Hurtowni PIKO.
GOLONKA W GALARECIE

GOLONKA W GALARECIE

Wolno gotowana, smakowicie doprawiona i w pysznej galarecie. A to wszystko zamknięte w słoiku, by stać się daniem wtedy – kiedy masz na to ochotę. GOLONKA w GALARECIE marki Łuków dostępna w ofercie Hurtowni PIKO. Świetna alternatywa, gdy brakuje pomysłu na obiad. Nie trzeba spędzić wielu godzin w kuchni. Wystarczy podgrzać, lub zjeść na zimno.
PIEOGI DLA CAŁEJ RODZINY

PIEOGI DLA CAŁEJ RODZINY

Jak święta – to PIEROGI 🙂 Jeśli z różnych powodów miałoby pierogów zabraknąć na Waszych stołach – mamy ROZWIĄZANIE !!! W ofercie Hurtowni PIKO znajdziecie PIEROGI marki Wesoła rodzinka w różnych smakowitych wariantach. Są pierogi: 🥟 z pieczarkami i serem mozzarella 🥟 z pieczarkami 🥟 z mięsem 🥟 z kapustą 🥟 z mięsem i kapustą