Aktualności

NOWOŚĆ KIEŁBASA LUBELSKA DŁUGA I KRÓTKA

NOWOŚĆ KIEŁBASA LUBELSKA DŁUGA I KRÓTKA

Oferta Hurtowni PIKO jest stale uzupełniana o wyroby, które spełnią oczekiwania naszych klientów. Dziś prezentujemy NOWOŚĆ – jeden produkt w dwóch odsłonach. KIEŁBASA LUBELSKA: długa lub krótka. Wybór tej najbardziej ulubionej, pozostaje w gestii naszych klientów. Zapraszamy serdecznie.
KIEŁBASY IDEALNE NA GRILLA

KIEŁBASY IDEALNE NA GRILLA

Czy słońce czy deszcz – wspólnie spędzone chwile są bezcennym bogactwem. Ekipa Hurtowni PIKO, tuż przed nachodzącym weekendem poleca Waszej uwadze specjały idealne na rodzinne grillowanie marki JBB KIEŁBASA WŁOSKA oraz RUSZTOWA WĘDZONA Bez względu na pogodę, wśród najbliższych czy w gronie znajomych – smakuje pyyyysznie. Zapraszamy.
CHORIZO HISZPAŃSKI PRZYSMAK

CHORIZO HISZPAŃSKI PRZYSMAK

CHORIZO to tradycyjna kiełbasa hiszpańska. Jest przygotowywana z wieprzowiny i przyprawiana wędzoną papryką. Wyróżnia ją mocny i nieporównywalny zapach. Dojrzewającą kiełbasę z papryką dostaniecie w ofercie Hurtowni PIKO. Zapraszamy serdecznie po hiszpańskie Chorizo oraz inne smakołyki.
KIEŁBASA BEKONOWA Z SEREM

KIEŁBASA BEKONOWA Z SEREM

Producenci wędlin coraz śmielej łączą wyroby z dodatkami. W Hurtowni PIKO mamy wiele takich produktów. Dziś proponujemy KIEŁBASĘ BEKONOWĄ Z SEREM marki JBB. Małe pętka aromatycznej, kruchej kiełbaski z dodatkiem sera Radamer – smakowite połączenie na wiele okazji. Zapraszamy.
BIAŁA SUROWA, PYSZNA

BIAŁA SUROWA, PYSZNA

Kiełbasa biała surowa to przysmak, który ma swoich wielbicieli. Idealnie smakuje w bigosie, a żurek bez niej nie byłby idealny. Ekipa Hurtowni PIKO poleca kiełbasę białą z Pekpolu. Kilka minut i gotowa. Pyszna na ciepło, ale zimna z musztardą smakuje wyśmienicie. Polecamy i zapraszamy.