Aktualności

SZYNKA CIEMNO WĘDZONA

SZYNKA CIEMNO WĘDZONA

Chudziutka, z najlepszej jakości mięsa, kusząca smakiem i zapachem – taka jest SZYNKA CIEMNO WĘDZONA marki Łuków. To właśnie za sprawą sposobu wędzenia jej zapach, kolor i smak są takie … nie do opisania . Spróbujcie Państwo sami. Zabierzcie znajomych, rodzinę i wybierzcie się na smakowite zakupy w Hurtowni PIKO !
PASZTET W INNYM WYDANIU

PASZTET W INNYM WYDANIU

Listopadowych NOWOŚCI w ofercie Hurtowni PIKO jak grzybów w tym roku – dostatek. Jaki jest pasztet – każdy widzi. Mamy jednak propozycję innego wydania pasztetu – na WĘDZONYM BOCZKU. Warto spróbować. Zapraszamy serdecznie.
SMALCZYK WIEJSKI I …

SMALCZYK WIEJSKI I …

Z przyjemnością prezentujemy Państwu SMALCZYK WIEJSKI oraz SKWARKĘ DO JAJKA . I nie powiemy więcej. Odkryjcie Państwo sami ten smak. Zapraszamy do Hurtowni PIKO po te specjały. W jesiennej  ofercie 1 karton = 16 szt. + 2 GRATIS!!!
SŁOIKOWA BEZ SŁOIKA

SŁOIKOWA BEZ SŁOIKA

Poznaliście już Państwo wyroby oferowane w formie dań w słoikach. Hurtownia PIKO ma w swojej ofercie coś podobnego, a jednak odmiennego. Z przyjemnością prezentujemy wyrób marki Warmia. SŁOIKOWA bez słoika. Smakuje sentymentalnie … Kto pokusi się spróbować ?Zapraszamy.
INDYK W GALARECIE

INDYK W GALARECIE

Czy Państwa zdaniem sezon na “zimne nóżki” można uznać za otwarty? Nieuchronnie zbliża się zima. A’propos ! Ekipa Hurtownik PIKO ma propozycję smakołyku, który choć na zimno – smakuje wyśmienicie. Zapraszamy po INDYKA w galarecie. Mniam!