Aktualności

KASZANKA MEKSYKAŃSKA

KASZANKA MEKSYKAŃSKA

Na naszej mapie majowego podróżowania ze smakiem proponujemy kolejny przystanek. Tym razem w słonecznym miejscu, pełnym kolorów i wspaniałych smaków. Oto KASZANKA MEKSYKAŃSKA marki Krzyś. Jesteście ciekawi takiego połączenia? Zapraszamy serdecznie do Hurtowni PIKO! Nie zapomnijcie o innych smakach. Te – które znacie i lubicie oraz te, które chcielibyście jeszcze spróbować.
ROLADA GRECKA

ROLADA GRECKA

W Hurtowni PIKO ogłaszamy rozpoczęcie sezonu urlopowego! Wprawdzie palcem po mapie, ale z jakim SMAKIEM 😉 😀 W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele wspaniałych smakołyków, a w maju jest ich wyjątkowo dużo. Rozpoczynamy więc podróżowanie ZE SMAKIEM PRZEZ ŚWIAT! Trasę rozpoczyna ROLADA GRECKA marki Gaik. Spójrzcie na jej złoty kolor i wspaniałe przyprawy. Zatrzymajcie tę chwilę
SCHAB CYGAŃSKI

SCHAB CYGAŃSKI

Propozycja na Wasze stoły jak z piosenki. Piękny, kuszący i inny niż wszystkie. SCHAB CYGAŃSKI – prosto z zakładu Jan Bielesz. W Hurtowni PIKO znajdziecie właśnie takie wspaniałości. Z piosenką na ustach, przy ognisku czy grillu – na każdą okazję. Zapraszamy serdecznie.
KIEŁBASA SOŁTYSA

KIEŁBASA SOŁTYSA

Pachnąca, idealnie doprawiona, zwarta, z dodatkiem tłuszczyku i innych składników, które sprawiają, że KIEŁBASA ma swój niepowtarzalny smak. KIEŁBASA SOŁTYSA jest kąskiem, któremu trudno będzie się oprzeć. Przecież jest od Sołtysa!. Zapraszamy serdecznie do Hurtowni PIKO, gdzie sołtysowa kiełbasa ma swoje miejsce na półce.
SZYNKA JUBILEUSZOWA – NOWOŚĆ

SZYNKA JUBILEUSZOWA – NOWOŚĆ

Każdy jubileusz może stać się smaczną okazją do tego aby miło spędzić czas. Ekipa Hurtowni PIKO poleca mięsny smaczek na taką okazję. SZYNKA JUBILEUSZOWA marki Łuków sprawdzi się idealnie! Koreczki, kanapeczki czy plastry z dodatkiem – wkomponują się we wszelakie potkania, nie tylko jubileuszowe, Zapraszamy serdecznie.