Aktualności

KIEŁBASKI KOZACKIE

KIEŁBASKI KOZACKIE

TAKICH kiełbasek nie znaliście! Ekipa Hurtowni PIKO prezentuje: KIEŁBASKI KOZACKIE marki Pekpol ✔️ wysoko PROTEINOWE ✔️ 92% mięsa ✔️różne SAMKI: limonka, cannabis, papryka   Zapraszamy
KIEŁBASA OD MIRKA

KIEŁBASA OD MIRKA

Na grilla i do upieczenia w ognisku. Z powodzeniem można ją również usmażyć na patelni. Skąd to wiemy? To KIEŁBASA OD MIRKA marki Czyżew. A Mirek wie co dobre 😉 Zapraszamy, przekonajcie się sami!
SKRZYDEŁKA MARYNOWANE

SKRZYDEŁKA MARYNOWANE

Ten produkt cieszy się nieustająca popularnością. Jego wszechstronność przygotowania doceniana jest przez wielu. Do pieczenia, smażenia czy grillowania SKRZYDEŁKA MARYNOWANE marki Morliny polecają się w maju 🙂   Zapraszamy
KOTLETY WIEPRZOWE

KOTLETY WIEPRZOWE

Któż z nas nie zna takich chwil, kiedy w pośpiechu szukamy pomysłu na smaczny obiad. Oto JEST rozwiązanie!! Ekipa Hurtowni PIKO poleca KOTLETY WIEPRZOWE marki Kier. Wystarczy podgrzać, dodać kluski lub ziemniaczki oraz ulubioną surówkę i obiad GOTOWY! Zapraszamy.
SALCESON WŁOSKI

SALCESON WŁOSKI

Salceson, to wyjątkowy specjał. Ma swoich miłośników. Ale ….. Takiego salcesonu jeszcze nie jedliście 🙂 Ekipa hurtowni PIKO poleca SALCESON WŁOSKI marki PMB.   Skosztuj, porównaj. Może tradycyjny będzie miał konkurenta? Zapraszamy!